BANERY GOOGLE

Sposobów reklamy w internecie jest wiele. Jednym z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do potencjalnych klientów jest kampania Google Ads, która umożliwia wyświetlanie banerów naszej firmy na stronach w sieci. Przykuj uwagę odbiorców atrakcyjnym designem, wyróżniającym się na tle konkurencji.

Wycena

Minimal

3 rozmiary

Oferujemy trzy najpopularniejsze formaty banerów wysokiej jakości, które przykują uwagę i przyciągną Twoich potencjalnych klientów na stronę docelową. Wymiary grafik mogą być dostosowane do potrzeb klienta na specjalne życzenie.

150 ZŁ

Standard

6 rozmiarów

Sześć popularnych formatów to zestaw, który świetnie sprawdzi się w każdej, nawet dużej kampanii banerowej Google. Plikami będziesz mógł samodzielnie zarządzać na platfomie Google Ads lub skorzystać z pomocy agencji.

250 ZŁ

Professional

12 rozmiarów

Jeżeli planujesz rozbudowaną kampanię banerową, warto się zaopatrzyć w różne rozmiary grafik. Oferujemy korzystne ceny przy zamówieniu zestawu banerów składającego się z 12 banerów o różnych wymiarach, także niestandardowych. 

350 ZŁ

Google Ads

Kampanie banerowe Google Ads (dawniej AdWords) są świetnym sposobem na dotarcie do określonej grupy odbiorców, przykuwając ich uwagę estetycznymi grafikami, co powinno pomóc osiągnąć zamierzone cele - wygenerować większy ruch na stronie i zwiększyć sprzedaż naszych produktów i usług. Mając niemałe doświadczenie w pracy nad tego typu projektami wiemy, jak należy przygotować pliki, aby spełniały wszystkie kryteria narzucone przez Google.