FACEBOOK

Utrzymanie uwagi odbiorców jest niezwykle ważne, dlatego pomożemy Ci zadbać o Twoje social media. W przypadku serwisu Facebook oferujemy grafiki do postów, budowanie strony od zera oraz kompletne prowadzenie fan-page. Na życzenie klienta możemy też dostosować materiały do innych serwisów.

Dostępne usługi

Grafika posta

Tworzymy angażujące grafiki do postów na kanały social media, przede wszystkim dostosowane do popularnego serwisu Facebook. Jeżeli chcesz zaskoczyć swoich odbiorców, zapytaj nas o specjalne wersje postów - animowane lub 3D.

50 ZŁ

Strona Facebook

Projekt strony na Facebooku zawiera wykonanie zdjęcia profilowego, grafiki zdjęcia w tle oraz opcjonalnie - szablonu postów. Dzielimy się także niezbędną wiedzą w zakresie konfiguracji strony, aby najlepiej spełniała swoją rolę.

150 ZŁ

Tworzenie treści

Jeżeli chciałbyś utrzymać uwagę swoich odbiorców, ale nie możesz samodzielnie zajmować się stroną i publikować treści, zrobimy to za Ciebie! Oferta obejmuje do 10 postów w miesiącu wraz z publikacją, po wcześniejszej ich akceptacji.

550 ZŁ / MSC

Utrzymuj kontakt

Istnienie na rynku wiąże się z nieustannym dbaniem o uwagę Twoich odbiorców. Social media to świetny sposób na skuteczne utrzymywanie kontaktu z Twoimi klientami, przez publikowanie interesujących ich treści, oferując przy okazji Twoje usługi.