KATALOGI

Zarówno sprzedaż detaliczna, jak i hurtowa wymaga odpowiedniej prezentacji produktów. Profesjonalny, przejrzysty katalog firmowy jest świetnym sposobem prezentacji naszej oferty i z pewnością pomoże klientom zdecydować się na skorzystanie z naszych usług lub zakup produktów, które oferujemy.

Wycena

Minimal

8 stron

Najmniejszy katalog dobrze się sprawdzi jako broszura przedstawiająca konkretny produkt lub linię produktów. Polecamy to rozwiązanie do promocji nowości lub jako program organizowanego wydarzenia.

35 ZŁ / STR

Standard

12, 16 stron

Standardowy katalog dobrze się sprawdzi jako dodatek wręczany zarówno nowym, jak i stałym klientom. Podana ilość stron powinna być wystarczająca do zawarcia szerokiej gamy produktów.

30 ZŁ / STR

Professional

16+ stron

Jeżeli potrzebujesz obszernego katalogu, który świetnie będzie prezentował Twoje produkty wraz z ich dokładnym opisem, wybierz tę opcję.  Wykonujemy też inne tego typu projekty, na przykład oferty sponsorskie, albumy lub portfolio.

25 ZŁ / STR

Ilość stron

Projektując katalog musimy pamiętać, że najlepszym rozwiązaniem będzie spięcie go w środku, dlatego szczególnie ważne okazuje się odpowiednie rozplanowanie treści. Projekt zawierający okładkę, krótki wstęp oraz prezentowane produkty lub usługi powinien być ograniczony do liczby stron będącej wielokrotnością 4 (np. 8, 12, 16). Wyjątkiem są katalogi przeznaczone do przesyłania za pomocą poczty elektronicznej lub umieszczane na stronie internetowej, które mogą składać się z dowolnej liczby stron, jednak musimy pamiętać, że mogą one nie nadawać się do wydruku z wymienionego powodu.