PHOTOSHOP

Pod ogólnym pojęciem Photoshop może kryć się wiele usług. Nieważne, czy chodzi o retusz zdjęć z imprez, przygotowanie zdjęć produktów sklepu internetowego czy skomplikowane przeróbki - jedyną granicą jest pomysłowość. Świetny pomysł na prezent w postaci zdjęcia oprawionego w ramkę lub nadruku na koszulkę.

Przykładowe usługi

Kreatywne

kompozycje

Chcesz wzbudzić podziw niezwykłą grafiką, zamieszczając ją w mediach społecznościowych i wykorzystując na materiałach promocyjnych? U nas zamówisz kompozycję wykonaną specjalnie dla Ciebie.

100 ZŁ / SZT

Image by Matthew Fassnacht

Edycja

zdjęć

Drobne przeróbki, takie jak wycinanie lub zmiana koloru tła, przygotowanie zdjęć produktów do Twojego sklepu czy wymazywanie niepotrzebnych elementów to dla nas nie problem. Naginamy rzeczywistość!

35 ZŁ / SZT

Image by REVOLT

Retusz

zdjęć

Zdjęcia z imprezy lub konferencji nie prezentują się zbyt okazale? A może chcesz przygotować album dla bliskiej osoby? Z naszą pomocą Twoje zdjęcia będą prezentować się bardzo okazale, zarówno w sieci jak i po wydruku.

25 ZŁ / SZT

Konwencja

Zestaw się opłaca!

Zamawiając większą ilość projektów, przykładowo kilkadziesiąt zdjęć do obróbki lub kilkanaście ujęć produktów, możesz liczyć na atrakcyjne ceny za wykonanie całego kompletu. Składając duże zamówienie zaoszczędzisz nie tylko czas, ale i pieniądze. Skontaktuj się z nami, jeżeli chciałbyś uzyskać indywidualną wycenę za komplet zdjęć do obróbki.