ULOTKI / PLAKATY

Przykuwające uwagę ulotki i plakaty pozwalają pozyskać znacznie więcej klientów. Jako świadomy przedsiębiorca powinieneś zadbać, aby były spójne z identyfikacją Twojej firmy, kojarzyły się z Twoją marką i wyróżniały na tle konkurencji. Oferujemy profesjonalne projekty ulotek informacyjnych, menu restauracji, szyldów i dużych banerów w dowolnym formacie.

Przykładowe formaty

Ulotka jednostronna

np. A5, A6, B5, B6

Zadruk tylko jednej strony to rozwiązanie ekonomiczne i sprawdza się szczególnie dobrze w sytuacji, gdy ulotka nie zawiera zbyt wielu informacji. 

100 ZŁ

Plakat

standardowy

np. A1, A2, B1, B2

Dobrze zaprojektowany plakat powinien zarówno skutecznie przykuwać uwagę odbiorców, jak i oferować wysoką dbałość o detale dla oglądających z bliska.

100 ZŁ

Ulotka

dwustronna

np.  A5, A6, B5, B6

Najczęściej wybierane rozwiązanie, które pozwala na maksymalne wykorzystanie potencjału i przekazanie najważniejszych informacji. 

150 ZŁ

Roll-up, 

szyld, baner

np. 200x100 cm

Druki wielkoformatowe, takie jak roll-upy, szyldy i banery, powinny przyciągać wzrok z dużej odległości pomysłowym projektem graficznym.

150 ZŁ

Ulotka

składana

np. 3xDL, 2xA5, 2xA6

Składane ulotki to świetne rozwiązanie, które nie tylko wygląda profesjonalnie, ale także pozwala na przekazanie większych ilości informacji.

200 ZŁ

Inne zlecenie

do druku

Niestandardowy pomysł?

Pomożemy dobrać odpowiedni format oraz materiał, aby realizacja projektu była możliwa i spełniła Twoje oczekiwania.

ZAPYTAJ!

Najwyższa jakość

Dziesiątki wykonanych projektów uświadomiły nam, że pracując z materiałami drukowanymi należy przykuć szczególną uwagę do odpowiedniego przygotowania pliku. Farby drukarskie mogą nie oferować niektórych kolorów wyświetlanych na ekranie, dlatego szczególnie ważna jest praca w odpowiedniej przestrzeni barw, aby po wydruku nie doświadczyć przykrych niespodzianek.

Jeżeli potrzebujesz pomocy z doborem odpowiedniego formatu, gwarantujemy pomoc i odpowiemy na wszelkie pytania.